| AleexTPU a întrebat:

Am un kaford DVX109B. Imi puteti spune ce format video este compatibil cu el? Am incercat MP4 si nu merge! FUNDA!

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Este o pocnitoare facuta pe vapor, nici avi nu merge. Cel mai probabil sa sa-ti redea 3gp.

| horia2012 a răspuns:

Sigur iti citeste formatul dvd clasic si ISO asa cum le descarci de pe net. Merg sigur si fisierele video cu extensia mpeg2 sau mpg2. Ar trebui sa citeasca si avi, dar cu codec 'xvid' sau codec 'mpeg4'.
Daca tot are intrare USB, probeaza cateva formate video. mp4 sigur nu vede.