| Alextusent a întrebat:

Am un laptop Acer cu windows 7 si cand intru pe internet folosind google chrome sa joc un joc online care necesita si sagetile nu-l pot juca. Adica jocul functioneaza bine dar nu pot folosii sagetile si nici tasta,, space bar,,. Ce trebuie sa fac sa imi mearga sagetile la jocuri de asemenea fel?

Răspuns Câştigător
| PinguinuAlex a răspuns:

Asa am patit cu internet explorer la un joc sa nu imi arate cum trebuie da mim bagat opera si merge ca uns