| nBogda2000 a întrebat:

Am un laptop ASUS K52JC. I-am upgradat BIOS-ul si mi s-a oprit.Nu mai porneste nici un beculet.Va rag ajutati-ma.

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pai daca nu are dual-bios e preactic mort.

| traveler a răspuns:

Este grav, incearca un reset bios, daca nu du-te cu el la un servis da servis nu dugheana de cartier si poate acolo te vor ajuta.Cine ti-a certificat ca upgrade-ul instalat de tine este original si anume pentru biosul tau? Vezi cind te mananca in ruk.o patesti rau.Bafta.

| VladimirPutin a răspuns:

Deci nu mai poti face nimic? nici sa intri in bios?

| Crivi a răspuns:

De ce te`ai apucat sa faci update? in timp ce facea update l`ai restartat sau a murit bateria? vezi poate are dual bios(cum au MB gigabyte) si poate il rezolvi...

| nBogda2000 explică:

Nu are dual bios
practic nu mai porneste deloc
cand apas butonul de pornire nu se intampla nimic

| nBogda2000 explică:

Nu are dual bios
cand apas pa butonul de pornire nu se intampla nimic