| andrei47 a întrebat:

Am un laptop Asus si tastatura mi-e varza, nu mai merg multe litere, cam cat ar costa sa o inlocuiesc?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
O tastatura noua originala e in jur de 150 lei, daca o vrei si montata te costa si manopera.
Poti in schimb inlocui doar tastele si scapi pe la 50 lei, daca nu-s foarte multe.
Bafta
P.S. Nu te lua dupa raspunsuri cu 25-30 de lei, si curatarea de praf care nu imlica decat manopera de-o ora e mai scumpa.

| andrei47 explică (pentru CataC):

Multumesc, chiar am zis si eu ca nu are cum sa fie doar 30-40 de lei, ca doar nu e de calculator.

| CataC a răspuns (pentru andrei47):

De cand dau tricou pentru cele mai multe raspunsuri sunt toti buni la toate categoriile.
Uite o firma serioasa din Timisoara care se ocupa cu asa ceva, daca esti din TM te poti duce la ei, se rezolva repede.
http://www.citgrup.ro/....../3502.html
In Bucuresti, http://www.laptopgarage.ro/, o monteaza gratis daca o cumperi de la ei (vreun milion jumatate piesa).
In rest vezi pe la service de laptop, habar n-am.

| andrei47 explică (pentru CataC):

Sunt din baia mare, dar multumesc oricumwinking

8 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Din cate stiu eu costa in jur de 25-30 de lei.

Pa, pa!

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Tastatura costa 30-50 lei dar daca vrei sa ti-o monteze un specialist costa mia mult.Pa,pa

| Azµre a răspuns:

Variază de la 30-110 lei

| Isabella95 a răspuns:

40-50 DE LEI CRED, eu atata am dat!

| KiduuBwaa a răspuns:

Salut! Din cate stiu eu costa in jur de 30-50 lei
Pa, pa!