| QiCKaaTc a întrebat:

Am un laptop BenQ Joybook A52, am o problema cu el, cand il deschis se aude un zgomot de dedesubt, un hârşâit. De la ce poate fi?

3 răspunsuri:
| torsi a răspuns:

Ar mai putea fi ventilatorul, deoarece e posibil murdar.winking il poti curata sau sa il duci la unu care le are cu astea.winking

| rareslord123 a răspuns:

Poate fi de la placa de baza, dul la un profesionist!happy\

| saru54 a răspuns:

Desfa-l si curata-l. Dupa o perioada si laptop-urile au nevoie sa fie curatate de praf. Eu aveam aceeasi problema si l-am desfacut happy... bafta!