| Kidd ♡ a întrebat:

Am un laptop compaq hp.Are microfon incorporat?

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Daca ai spune si modelul, ce bine ar fi. In prezent, cam toate au web si microfon, dar nu generalizam...Deci ce model de HP?

| hamsterx a răspuns:

Audio
Sunet de înaltă definiţie, difuzor mono, ieşire căşti stereo/linie, intrare microfon stereo, microfon integrat.
asa am gasit pe un site, mai exact aici: http://h10010.www1.hp.com/......49153.html
daca asta este modelul pe care il ai, inseamna ca are microfon.ca sa fii sigura, incearca sa suni pe cineva pe mess si vezi daca te aude.bafta:*

| dafa a răspuns:

Da, are!

| Silvia_6960 a răspuns:

Din cate stiu eu, da, are microfon incorporat.big grin