| Lalysuka a întrebat:

Deci am un laptop si are microfon si webcam incorporat dar nu merg. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate nu au fost instalate. Incearca sa instalezi asa: Start/Control Panel/Scanners and Cameras si trebuie sa-ti apara iconul camerei ori USB Video Device. Dai clic pe ce ti-a aparut si iti intra o fereastra de instalare, Scanner and Camera Wizard, unde urmezi pasii ceruti. Succes si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa instalezi driverele

| Lalysuka explică:

Ioandelasal am facut ce mi-ai spus dar nu merge, deci eu pot sa imi fac poze cu webu dar cand sa intru pe mess si sa dau web si sa vb nu merge crying sad

| hunter_8342 a răspuns:

Pai apasa fn f7 si cred ca o sa-ti apara langa camera o luminita rosie si trebuie sa mearga daca ai avut driverele instalate daca nu instaleazale