| boborock2011 a întrebat:

Am un laptop Fujitsu Siemens Amilo Pro v3505, o data sau de doua ori pe zi, laptop-ul se opreste brust ( isi taie singur alimentarea ) si dupa 3 secunde porneste singur! care e problema?

5 răspunsuri:
| Homye18 a răspuns:

Salut, vezi sa nu ai probleme la Placa de Curent a Laptop-ului

| emil11 a răspuns:

Poate fi de la ram, ca laptopul tau isi da restart, nu se opreste.

| alxp a răspuns:

Sau poate ai vreun virus care face laptopu sa creada ca nu mai are curent refa windows si vezi ce se intampla

| heddy10 a răspuns:

Ori e bateria distrusa, ori schimba-i alimentarea. Sau poate chiar de la WINDOWS.

| ILikeTheDiamonds a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel dar i-am schimbat bateria si facea la fel si mi-am reinstalat windowsul si acum nu se mai stinge deloc