| DanielPetre a întrebat:

Cam cat consuma un laptop Fujitsu Siemens Amilo Pro V3505 ca mi-a venit cam mult facturile la curent de cand mi l-am cumparat![Funda]

Răspuns Câştigător
| cby a răspuns:

@ConsultantSEO Fratioare, sa nu exageram! Netbookul meu are consumul de 36 W iar un laptop full-size (cu afisaj mare, CD-Rom) poate ajunge la dublu sa zicem. Oricum nu consuma cit un radio. Dar nici nu se vede pe factura energiei electrice, ori cum spui tu Daniel, este ca si cum ti-ai fi cumparat un frigider! laughing

1 răspuns:
| ExpoLOGO a răspuns:

Cat un aparat de radio happy
stai linistit, e undeva la 12V deci nu laptop-ul ti-a incarcat factura happy

merci de funditawinking

succes!