| Nextone a întrebat:

Am un laptop Fujitsu Siemens Esprimo mobile V5515 iar in partea stanga are o chestie de plastic ce iese cand apesi pe o clema (buton). Nu pot sa imi dau seama, la ce se foloseste?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acolo se introduce o discheta Gold Card-Multifuntion PC Card.
https://www.google.ro/......ps?/search

Am si eu asa ceva la un laptop Fujitsu Siemens Amilo. In acel card este o intrare la care poti conecta telefoane vechi sau alte aparaturi, fax de exemplu.Acel card are functii multiple dupa cum are si numele. Te poti conecta la internet cu telefonul, poti baga o imprimanta, Fax, etc. Eu nu am incercat inca cu acel card.