| Livia_Rada_1964 a întrebat:

cine ma poate ajuta sa ma indrume cum sa fac sa ma conectez prin wi-fi de pe laptop Lenovo G570, am dat update la windows 7 si s-a instalat winwdows 10, iar acum nu ma mai pot conecta prin wi_fi la net. Nu gasesc drivere. Multumesc

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Descarca Slim Driver. Poate iti gaseste driver-ul. Uita-te nu ai vreun buton wifi on/off pe care l-ai apasat din greseala?
Daca nu reusesti baga-ti windows 8.1 e la fel de bun ca win 10 si peste win 7.
Asa daca inainte ti-a mers ar trebui sa iti mearga.
Bafta.

1 răspuns:
| Livia_Rada_1964 explică:

Multumesc pentru ajutor!