Întrebare recomandată | RedHead25 a întrebat:

Am un laptop Sony Vaio la care s-a stricat o balama, imi poate recomanda cineva un service bun din Constanta?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Te salut!
Daca este vorba de un produs in garantie, orice modificare facuta de tine sau la un service oarecare duce la pierderea garantiei.
Daca mai ai garantie, eu iti sugerez sa faci reparatia la ei, o sa fie ceva mai scump, dar in caz de o alta problema, o sa fi acoperit.
Daca nu mai ai garantie poti face reparatia la orice alt service si iesi mai ieftin.

1 răspuns: