| christoano a întrebat:

Am un laptop Sony vaio si am probleme cu mouseul, dupa ce deschid leptopul marce 20 sec si dupa se opreste adica nu se mai misca sageata, imi poate spune cineva ce are dau funda big grin

2 răspunsuri:
| vrelian a răspuns:

Poate ai virusi, sau so fi defectata touch padul ala.am mai intilnit asa la un Toshiba mergea foarte defectuos mousul asta din touchpad.ca sa stii daca e defect pune un mous cu fir extern si vezi daca merge. daca la fel face atunci ai ceva probelem ori cu softul ori cu virusii, sau ce ginganii or mai fi pe acolo.

| Dyenutzaaaaaaa a răspuns:

Cu mouseul sau touch padul? daca ai cu touch padul trebuie sa setezi de la control panel incearca si cu mouseul la fel