| Иαяʋтσ a întrebat:

Am un Lenovo v570.Am vrut sa il curat cu spuma.L-am curatat dar ca prostul am pus spuma direct pe tastatura.L-am pornit si am vazut ca nu mai merg cateva butoane l-am restartat si or mers toate dar mi se parea ceva ineregula cand dadeam click (ca si cum as da click si tin apasat ctrl).L-am restartat si n-o mai vrut sa porneasca windowsul.A pornit pana la urma dar nu mai functiona nici un buton.Cand dadeam click pe ceva nu imi intra in el, imi intra in proprietati.Ce sa fac? Sa-l duc la curatat sau sa imi cumpar alta tastatura(http://laptop-direct.ro/tastatura-laptop-lenovo-ideapad- v570.html).Funda pentru cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ti-a intrat si pe la placa de baza spuma, scoate bateria si lasa-l asa pana maine