| NoNameBitch a întrebat:

Am un lg kp502 care a fost pe vodafone. acum este pe orange si nu stiu cum sa ii fac setarlile pentru internet...ma puteti ajuta?happy

4 răspunsuri:
| ColtuVesel a răspuns:

Http://www.orange.ro/setari-telefoane/
Intra aici. trebuie sa-ti setezi numarul de telefon si modelulo telefonului apoi urmezi pasii simpli. o sa-ti trimita automat setarile.

| NoNameBitch explică (pentru ColtuVesel):

Am incercat si tot nu merge sa fac setarile sad

| ColtuVesel a răspuns:

Din pacate nu te pot ajuta de la distanta sad... Pot doar sa-ti dau un sfat sa mergi la un sediu Orange. Se rezolva in 2 minute, gratis.

| RemusStancu1993 a răspuns:

Care codul pin pentru a activa setarile de net pe un telefon LG kp 502 care este pe Orange... ma puteti ajuta plizzz big grin?