| iuliaiuli18 a întrebat:

Am un LGKP 502, cartela cosmote si am activat optiunea Web'n'walk.I-am facut configurarile dupa site-ul cosmote dar spre surprinderea mea nu imi merge internetul.Ce poate sa aiba? straight face Incerc de vreo 3-4 luni sa-l fac sa functioneze si nimic ~x(

3 răspunsuri:
| Mihai0eu a răspuns:

Suna la ei o sa iti trimita configuratia pentru telefonul tau pe e-mail sau o sa iti trimita prin sms setarile.

Bafta

| iuliaiuli18 explică (pentru Mihai0eu):

Am sunat la relatii cu clientii si mi-au zis ca-mi trimit setarile pentru internet prin sms.Mi le-au dat, dar tot nu merge scrie "Conectarea a esuat"

| Mihai0eu a răspuns:

Ai activat celular data network /3G?