| g3orge13 a întrebat:

Am un MP3 BLUESKY BMP5707 si nu imi mai citeste muzica.Cand il aprind imi scrie "error a guardar". Am incercat sa copiez muzica dar tot la fel? Stiti ce trebuie sa fac sa mearga?

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Formatează-l pe calculatorul unei alte persoane sau încearcă să-l formatezi sub Linux. Atunci vei scăpa de probleme.
Dacă tot nu merge după ce ai făcut asta, intră în meniul mp3-ului, te duci la setări (Settings - sau cum i-o mai spune în spaniolă) şi te duci la "reset to default settings" (trebuie să aibă aşa ceva).
Succes.

4 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Ai incercat sa ii dai un format direct de pe pc? incearca si imi spui rezultatul dupa!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deabia cand se aprinde apare eroare aia si nu merge nici sa intru in meniu...am sa incerc sa-l formatez la altcineva... oricum nu este al meu, e al unui prieten

| petru_4623 a răspuns:

Sal: am intampinat si eu aceeasi problema si am reusit cu un format! cand iti apare in my computer dai clic pe el si format si alegi sa fie de tip fat!