| maryanshmen a întrebat:

Am un mp3 goodmans si pc-ul nu mi-l citeste ca pe un stic.Atunci cand incerc sa il conectez la pc imi arata sa-l deschid prin windows media player sau winamp.Care imi zice si mie cum sa-l deschid ca pe un local disc?

6 răspunsuri:
| karellen a răspuns:

Din My Computer dai click dreapta pe icon-ul mp3 playerului si apoi selectezi Explore. ar trebui sa ti-l deschida in Windows Explorer ca pe un disk local

| Incubus a răspuns:

Daca nu il arata in my comp ca pe un dispozitiv detasabil, in cutia lui era si un cd de instalare (nu stiu ce model ai)

| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Ce windows ai? la el nu ai un soft? in MyComputer nu iti apare o iconita cu mp3'ul?

daca in mp3 nu ai o optiune pentru tranfer gen local disc nu poti face nimic.

| maryanshmen explică:

Am windows xp sp3.nu am soft si in mycomputer nu imi apare iconita

| maryanshmen explică:

Eu am windows xp sp3 si pana acum 2 luni mergea fara sa instales cd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow aceiasi problema o am si eu mi-a mers fara nicio problema dar acum nu il mai citestestraight face