| GarryOne a întrebat:

Am un nokia 2630 restrictionat pe orange[romania]
IMEI - 352068023371843
care stiti, ajutati-ma va rog

3 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Daca vrei sa te ajut lasa la privat sau aici tara in care a fost fabricat telefonul.Gasesti lucrul acesta daca scoti bateria.Iti zic din start ca nu e sigur daca il decodezi sau nu asa cu cod, acum depinde daca ai incercat cu alte coduri sau nu, ca exista cateva incercari sa-l decodezi cu cod. Daca nu iti merge asa te duci la un centru unde se ocupa cu decodari. Dar mai intai lasa aici tara in care a fost fabricat. P. S: eu am reusit sa decodez un Nokia, poate o sa mearga si al tau.

| BamBum_3904 a răspuns:

Si eu am decodat un Nokia, iar dupa un timp am avut probleme cu semnalul. Te sfatuiesc cel mai bine sa mergi la un service!

Cheers!

| GarryOne explică:

Made in Hungary
am incercat cu vreo 2 coduri aseara si nu a mers.