| TraficantDePufuletzi a întrebat:

Am un telefon Nokia 2630, dar cand il pornesc imi arata ca trebuie sa bag codul de siguranta dar nu il stiu. Daca il stiti voi pls! Imei-ul daca va ajuta cu ceva est : 353192/03/7162.

5 răspunsuri:
| Skeez a răspuns:

Codul de siguranta nu este acelasi la toate telefoanele si mi se pare ca spre deosebire de codul,, pin'' acesta are 6 cifre iar cel mai bine cred ca ar fi sa te duci la Vodafone sau ce firma ai tu, iar ei ti-l vor da
Din nou codul NU este la fel pentru toate telefoanele asa ca nu incerca sa il ceri
Succeswinking

| adelinutu1 a răspuns:

Incearca sa umppli casuta numai cu 0 la mine asa este! funda?

| tattooman a răspuns:

Incearca 12345 e cam la toate telefoanele Nokia

| IAmTheDesteny a răspuns:

Codul este: 0000 sper ca te-am ajutat