| twishmitti a întrebat:

Am un Nokia 5228, si el nu are aproape nici o aplicatie interesanta, as dori sa lasati linkuri la situri pe care as putea sa fac download de niste aplicatii interesante, distrctive...
Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Abed a răspuns:

Daca vrei aplicatii intra pe
http://mobile9.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai el nu are nici o aplicatie interesanta in opinia ta happy, cred ca asta e problema cea mai mare happy

| twishmitti explică (pentru anonim_4396):

Nu are nimic, adica are doar radio, net, si toate aplicatiile simple care oricare alt telefon are. vreau ceva aplicatii, sau joace