| Nokitochikushi a întrebat:

Am un nokia 5230, si de cand l-am aprins de nou, se aude muzica foarte incetu dar e volumul la max.
multumesc!

Răspuns Câştigător
| 11vladutz90 a răspuns:

Uita-te bine.intra intr-o melodie din Music Player si dai setari si e prima optiune sa echilibrezi balantawinking Mult succes

1 răspuns:
| JustMeFlory a răspuns:

Si eu tot un Nokia 5230 vreau sa imi iau. Din cate stiu Nokia se aude destul de bine, daca e in garantie du-te cu el si explica-le problema.Sau daca mai are un prieten de al tau un telefon la fel compara-le si vezi daca intr-adevar al tau se aude mai incet! Succes! Bye