| nBogda2000 a întrebat:

Am un Nokia 5230.Cand l-am cumparat muzica s-a auzit tare.Acum nu se mai aude asa.Se aude mai incet. Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Maariiaa a răspuns:

Părerea mea este că nu cred că ai avut prea mare grijă de el sau a avut o problemă din fabricație. Poate l-ai scăpat pe jos sau l-ai lăsat în locuri nepotrivite,la pură întâmplare. Telefonul trebuie pus într-un loc curat și întotdeauna să fie în husă. Așa se păstrează aproape ca nou.
Dacă consideri că problema cu sunetul este o problemă și trebuie remediată, singura soluție este să mergi la un magazin de la Vodafone sau comsote depinde în ce rețea ești sau du-te la magazinul de unde ai cumpărat telefonul.

Baftă!
Cu voință o să ai mereu succes.
Este posibil să te coste, dacă are o problemă și vrei să fie remediată.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate e o problema din fabrica si nu mai merge bine difuzorul. Mergi la magazin cu el sa ti-l schimbe.

| D3iDEI a răspuns:

LOL...pai daca nu ai grija de el uita-te la difuzor daca e prafuit, daca nu inseamna ca a fost scapat pe jos...

| nBogda2000 explică:

Si scapat pe jos a fost dar maine ma duc cu el la service

| хулиганка1234567890 a răspuns:

Ba omule uite iti dau un sfat ca la un prieten daca nu ti-ai dat singur seama pleci in oras unde se repara tot felul de aparate telefoane calculatoare etc si vezi ce poti face cu el