| Blackberry^^ a întrebat:

FUNDA! Stie cineva cum se seteaza melodia de la alarma la un telefon Nokia 5800 xpressmusic? Am incercat din profiluri dar nu imi apare. So... pleaseee heelp!

3 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> terminale mobile -> Nokia -> 5800 xpressmusic -> vei gasi tot ce te intereseaza + multe alte lucruri interesante si utile;) bafta

Răspuns utilizator avertizat
| AlexT94 a răspuns:

Nu am xpressmusic, dar am nokia.Si banuiesc ca stiu cum vine.
Intrii in meniu, si trebuie sa iti apara Organizator.(unde ai calculatorul, cronometrul, etc)
Si acolo ai Ceas Alarma
Acolo ar trebui sa ai:
Ora alarma
Repetare alarma
Interval amanare
Sunet Alarma(si de aici il poti selecta)

Sper ca te-am ajutat.