| spanak3 a întrebat:

Am un nokia 6300 si vreau sa se auda mai tare!
Parca era un cod sau ceva de genul?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu exista. Daca-l faci prin modificarea unor optiuni din soft sa se auda mai tare, o sa arzi difuzorul.
Incearca sa-i lipesti o fundita pe carcasa, poate o sa se auda mai tare! laughing

4 răspunsuri:
| dodonika a răspuns:

Mi se pare ca este diez si patru de zero nu stiu sigur...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde o metoda ar fi sai bagi un soft mai nou sau vezi dupa un alt nokia 6300 c tip de soft are adica ii dai *#0000# si iti arata acolo versiunea la soft siil iei dupa ala

| Eddie_9624 a răspuns:

Du-te la Medii, Egalizator, ok, dai Set1 dai personalizare.Si acolo dai totul la maxim.mie unul mi se aude muult mai tare