| anonim_4396 a întrebat:

Am un nokia 6303 si am schimbat codul de siguranta sau cel putin asa cred ca nu mai merge codul initial si nu imi da voie sa pun alta cartela in telefon sau sa-l aprind.Stiti vreo modalitate de al afla in afara de a ma duce cu telefonul la un service?

1 răspuns:
| ClauditzaXx a răspuns:

Buna, nu mai umbla la el pentru ca vei face si alte boacane...mergi la aia de la Nokia de unde tiai luat telefonul si spune-le problema.Ei tio vor rezolva:*