| Loryoficial a întrebat:

Am un Nokia 6303classic, nu mai porneste si nu apare la PC ca ii connectat prin USB chiar daca il am connectat! ce sa fac? plsss repede!

3 răspunsuri:
| FreeStyle_6834 a răspuns:

Pai probabil are portul vreo defectiune, sau cablul USB, du-te la un magazin de telefoane, ia-ti un port si pune-l deodata la calculator acolo, ca aia trebuie sa aiba, daca merge inseamna ca nu-ti ramine altceva decit sa-l cumperi, daca nu, trebuie sa te duci la atelier cu telefonul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vrei sa-l gaseasca pc-ul daca tel nu porneste nene? repara tel si problema gata rezolvata

| nimenidenicaieri_1243 a răspuns:

E o problema la soft.trebuie resoftat