| yourgirl a întrebat:

Am un Nokia Lumia 620 de ceva timp, si in ultimul timp cind ascult muzica cu castile nu are contact si muzica se aude numai intro casca, trebuie Sa tin apasat ca Sa se auda in ambele.am incercat si cu alte casti, Si e la fel. CE pot Sa fac? sad

4 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Nu e destul de bine bagata mufa in slotul pentru casti.

| Darius392 a răspuns:

Incearca sa impingi mai mult mufa de la casti in telefon. Am avut si eu aceeasi problema.
Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| JaDiDaTa a răspuns:

Și mie mi s-a întâmplat și crede-mă, e din cauza căștilor. Ori nu sunt originale, ori nu se face conexiunea la al doilea fir iar apăsând pe acel buton se face. Dar soluția cu butonul nu este permanentă și riști și să strici telefonul. Te sfătuiesc să cumperi căști noi, și să le probezi înainte să le cumperi. Baftă :*