| sergiu2525 a întrebat:

Am un nvidia fx5500, si driverul este original de pe cd, nu gasesc optiunea plug & play, am cautat in toate optiunile.

Răspuns Câştigător
| sudsuinededouaori a răspuns:

ce vrei sa faci cu optiunea plug and play?, aia e o caracteristica a placi video nu are treaba cu optiunile, plug and play are si un mouse de ex, adica il introduci in pc cand e aprins fara sa necesite un restart sau sa inchizi calculatorul, exista si hdd'uri plug and play pe sata pe care le poti scoate si pune in pc exact ca un stick de memorie, nu are treaba cu nici o optiune.