| maricel a întrebat:

Am un pc cu hard de 80gb, procesor de 2800 mhz, 512 ram. Daca ii pun un hard mai mare va functiona bine?

5 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Doar daca acel HDD o sa aiba si un rpm si/sau un buffer mai mare, nu doar spatiul mai mare de stocarewinking
Numai bine, Shin.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu... Un hard-disk mai mare iti va oferi doar mai mult spatiu de stocare. Daca vrei sa iti mearga mai bine trebuie sa cresti memoria RAM.

| emrsn a răspuns:

Si viteza hardului conteaza dar nu atat de mult. Procesorul e ok. RAM trebuie sa mai pui. Iti recomand 2 Gb, minim 1Gb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!

| Andreeame21 a răspuns:

Da cu siguranta.