| dany1219 a întrebat:

Am un pc cu urmatoarea configuratie
Intel Pentium 4, 3GHZ, placa video ati radeon x1300, 512Mb, 2 gb rami, Hard 160 Gb sata 2.
Si mi sa oferit pretul de 650 ron. Ce ziceti e convenabil sau e teapa?

Răspuns Câştigător
| ExciteMind a răspuns:

Eu zic ca e teapa pentru ca am un prieten cu astfel de calculator si a dat mult mai mutli bani decat pretul care ti sa oferit tie! Astept fundahappy

3 răspunsuri:
| dany1219 explică:

Procesorul este de 3000 ghz

| AstaMicu a răspuns:

Intel Pentium 4, 3 GHZ?thinking
Ma rog pentru celalalte configuratii este bun la pret, totusi mai informeaza`te in legatura cu procesorul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ti-sa oferit un pret destul de bun eu am cumparat un sistem intelcore duo 3200 ram 4giga video nividia 8600 GT hard 300 giga cu 150 euro