| DaNiOs a întrebat:

Am un procesor Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2140 @ 1.60 GHz(2 CPU) imi puteti spune daca este compatibil cu placa astatonguelaca video Gigabyte nVidia GeForce GT630, 2048MB, GDDR3, 128bit, DVI, HDMI, PCI-E
cine zice primeste funda!

3 răspunsuri:
| IT4Ever a răspuns:

Nu prea are procesorul treaba cu placa video..problema ar fi la placa de baza daca are slot pentru placa video respectiva..Si un alt amanunt ar fi sursa sa duca noua configuratie..Numai bine

| DaNiOs explică (pentru IT4Ever):

Eu am acest procesor deja dar vreau sa iau placa aia si nustiam daca e compatibila dar cu placa de baza merge

| DaNiOs explică (pentru IT4Ever):

Am pus intrebarea cu placa video daca este compatibila si multi mi-au zis ca este compatibila cu placa de baza MS-7255 inseamna ca daca o pun ar trebui sa o duca.