| anonim_4396 a întrebat:

Am un program cu care pot descarca meodiile de pe youtube... dar in momentul in care dau salvare imi apare titlul melodiei dar nu imi apare si formatul melodiei( de ex: mp3 sau avi) si din cauza asta nu se poate salva... ce as putea face? multumesc

4 răspunsuri:
| Shery a răspuns:

Exista un program, se numeste save2pc Pro. e foarte bun, eu numai pe acesta il folosesc. si poti alege tu formatul in care sa se descarce.

| lifeForJesus a răspuns:

Foloseste (Moyea YouTube Converter) si nu te va dezamagi...crede-ma! il am eu daca nu-l gasesti...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite aici ce sa folosesti ca sa poti descarca filme de pe YouTube: http://tinyurl.com/video-downloading

| Alin_3886 a răspuns:

Pai dai u Rename si pui. avi daca e videu si. mp3 daca e audio tongue