| CreEppY a întrebat:

am luat un program de filmat si la encoding am selectat mp3, iar la salvare mp4, adica formatul video.In BSPlayer se vede tot negru, dar daca l-as pune pe youtube s-ar vedea? Mersi!

3 răspunsuri:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Creepy

Formatarea nu e bine s-o faci in timpul filmarii, mai bine o salvezi in mp3 si dupa o convertesti in mp4, o sa-ti mearga.

Bafta.

| CreEppY explică (pentru AfroBelgianu):

Am reusit sa fac pana la urma sa se vada, dar sunetul nu mi se aude, nu vreau cu microfon, fara dar nu se aude, precizez ca e la maxim acolo.

| Cata_Catii_1997 a răspuns:

Mane nu ar vedea dar totusi descarca alt program cum ar fi Mega Cam