| crystyviper a întrebat:

Am un ps3 versiunea 4.22 şi aş vrea sa-l modez. cum l-as putea moda? dau funda.

2 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Priveste pe forumul psp fanatik gasesti acolo un tutorial video sau ceva de genu sau pe www.eMAG.ro [Ro]

| b3nNy07 a răspuns:

Uita-te forumul psp fanatik poate gasesti acolo un tutorial sau ceva, sau daca nu uitate pe okazii.ro pentru ca is multi oameni care se ocupa cu modari, doar scrie la search modare ps3 si iti arata o groaza poate gasesti si din orasul tau si ti-l modeaza.