| anonim_4396 a întrebat:

Am un psp modat si vreau sa bag jocuri pe el merge fara cablu usb ?Mentionez am un cititor de carduri cu adaptor sd si card micro sd in el Pot pune pe card si dupa direct pe psp merge?fara a folosi cablu de datehappy dau funda pentru cel mai serios raspuns

2 răspunsuri:
| DeeaDyaDeea a răspuns:

Pai pui cardul pe pc instalezi jocul respectiv il bagi in psp si gata!

| askhelp a răspuns:

Am si eu unul si la fel folosesc cardul si un cititor de carduri,il copiez pe card la games si apoi il bag pe psp si il instalez, nu mai folosesc de mult cablu de date, prin card se copiaza si mai repede.