| Tataran_Sebastian_1998 a întrebat:

Salut tuturor!
De curand mi-am achizitionat un Samsung Star 3 si... nu are jocuri...laughingcine stie de unde sa imi iau jocuri pentru Samsung Star 3 si cum le pot instala pe acestea pe telefon?
P.S.: nu am cablu de date. am cititor de carduri si un card de 2GB
Cel mai bun raspuns primeste Funda! :X

Răspuns Câştigător
| UnCorpSanatos a răspuns:

Iti iei optiune cu internet si scrie pe google "jocuri free Samsung star 3" si vei gasi o sumedenie de jocuri gratuite pentru telefonul tau.

4 răspunsuri:
| Mihai_Alin_1997 a răspuns:

Instaleaza-ti magazin play si acolo ai o multime de jocuri si aplicatii.

| Tataran_Sebastian_1998 explică (pentru Mihai_Alin_1997):

Multumesc de raspuns happy daca ma ajuti si cu problema asta iti dau fundalaughing
De unde iau marketul Samsung Apps? pe cutie zice ca e instalat dar nu il am in meniul telefonului. nici unde... imi poti spune te rog?big grin

| Mihai_Alin_1997 a răspuns (pentru Tataran_Sebastian_1998):

Acela daca nu il poti downloada poti sa scrii pe net magazin play si de acolo downloadezii ce vreii.