| Marie308 a întrebat:

Am un reciver de la digi e mai vechi marca humax nu mai merge bine si as dori sa il schimb trebuie sa cumpar altul?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Până îți dau ei receiver mai bine cumperi, dar tv tau nu are unde sa pui cartela?

| anneputh a răspuns (pentru RAY):

Doar in reciver merge acea cartela, in tv nu merge bagat nicaieri

| anneputh a răspuns (pentru RAY):

Tot as vrea sa stiu daca costa ceva daca vreau sa schimb reciverul

| RAY a răspuns (pentru anneputh):

Nu te costa nimic dacă au Digi in depozit

| Cdinustefan a răspuns:

Daca e defect suni la ei și ți-l înlocuiesc gratis

| Marie308 explică (pentru Cdinustefan):

Problema e ca c am gajaie semnalul audio daca se misca mufa care da curent reciverului, nu se poate cumpara un incarcator si atat?

| Cdinustefan a răspuns (pentru Marie308):

Suna la ei și îți pun alt încărcător daca e nevoie, gratis