| princess009 a întrebat:

Am un router wireless D-link GO-RT-N150 Am conectat cablurile, iar cand incerc sa intru pe internet accesand wireless-ul, imi arata ca sunt conectat, dar nu merge.si nu pot nici sa-l configurez pentru ca nu merge internetu si nu pot intra pe situ D-link login. Imi puteti explica de ce nu functioneaza?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Afla adresa de unde se seteaza(configureaza). E scrisa sub router. Iti face asa pentru ca nu e configurat corect.