| anonim_4396 a întrebat:

Am un router wireless iptime si net prin cablu de la Akta. De la o vreme imi merge netul foarte greu, iar cand il resetez merge bine pentru cateva minute apoi merge din nou greu. Eu folosesc wireless deoarece am doua PC-uri. Sper sa ma poata ajuta cineva. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Alexxxa1234 a răspuns:

Merge greu pentru ca el face legatura intre 2 calculatoare
Este si normal asta
Funda?

2 răspunsuri:
| revers1 a răspuns:

Tot de la akta am si eu dar am firul direct in pc nu am router. Cert este ca atunci cand ai sun si vine si imi reseteaza reteaua si pentru cateva zile merge bine iar dupa la fel foarte foarte greu. Tu cum ai rezolvat?

| mcirstescu a răspuns:

Pot spune ca am rezolvat problema deci nu mai am nevoie de nici un raspuns. si nu mergea greu din cauza ca sunt 2 pc-uri.