| SmilerXd a întrebat:

Am un Router Wireless şi ca să mă conectez la net pe tabletă prin Wi-Fi îmi trebuie parola. M-am uitat pe spate şi sunt mai multe coduri: 1. S/N [codul] 2. DS [codul] 3. MAC [codul] 4. Modem Acces Code [codul] şi 5. T CM [codul]. Nu mă pricep eu la astea? Deci care trebuie să-l scriu din astea 5? Trebuie să scriu codul de la "Modem Acces Code"... vă rog să nu râdeţi, da nu mă pricep la astea. FUNDĂ!

3 răspunsuri:
| SadBlackAngel a răspuns:

Iti explic eu
dar da-mi datele tale de contact

| dariuswar121 a răspuns:

Da cred ca de la Modem Acces Code

Fundiza?!

| B_Cristina_1996 a răspuns:

Parola trebuie sa fie cea de la net, userul si parola de la firma de net din contract, probabil si cel mai sigur o stiu parinti tai (sau cine plateste netul). Nu ai alta solutie decat sa ii intrebiwinking. Have a nice day.