| Caruntu_Alex_1997 a întrebat:

Am un s4 si cand am telefonul blocat pe ecran imi apare langa baterie un microfon, si cand il deblochez dispare..stie cineva de la ce este?
va rog frumos daca puteti sa imi spuneti

Răspuns Câştigător
| Matei005 a răspuns:

Nu este nici un virus si nici nu trebuie reformatat. Este o functie de la Samsung cu care poti debloca telefonul cu comanda vocala. Ca sa o dezactivezi, du-te la Setari>Blocare Ecran si dezactiveaza Activare in ecran de deblocare

| Caruntu_Alex_1997 explică (pentru Matei005):

Nu primeste nicio comanda, nici macar resetare din fabrica

2 răspunsuri:
| Nicolas_Ravanelo_1993 a răspuns:

Eroare de soft, sau virusi, indicat ar fi sa fai o reformatare din fabrica sau sa ii schimbi softul... Bafta!