| AndreiDamian1 a întrebat:

Am un samsaung galaxy plus. cand telefonul blocat, de ce se tot aprinde si se inchide? Plss help cat mai rapid! Funda!

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MYK3 a răspuns:

Nu vreau sa te sperii dar ai un virus in telefon... pentru a rezilva problema intra in meniu-setari-confidentialitate si dai revenire la setarile de fabrica sau ceva de genu asta si dupai nu mai are nimic (nhti va sterge ce ai pe cad si pe cartela SIM doar ce ai in telefon)

| AndreiDamian1 explică (pentru MYK3):

La partea aceea cu : (nhti va sterge ce ai pe cad si pe cartela SIM doar ce ai in telefon) imi poti explica terog mai bine

| MYK3 a răspuns (pentru AndreiDamian1):

Pai toate datele din telefon vor fi sterse (mesaje apleuri efectuate contactele din telefon etc) si ce ai pe catd ( muzica poze etc. ) decat daca vei bifa obtiunea formatare cartela SD ( CARDU DE MOMORIE) si ce ai in cartela SIM nu va fi sters

| Amelya02 a răspuns:

Probabil are susta.

| AndreiDamian1 explică:

Cand telefonul este blocat. scuze pentru greseli

| JessicaCoco a răspuns:

Mie si unei prietene de-a mea ni se intampla la fel si avem LG, deci asa fac telefoanele noi