| Rezoom a întrebat:

Am un Samsung GALAXY GT S5570 si mi se updateaza automat Android Market-ul.Asta ocupa vreo 4 mega iar mie nu imi foloseste la nimic.Stie cineva cum sa opresc sa nu se mai updateze automat la versiunile astea noi? MULTUMESC...

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Android market se uploadeaza pentru a scapa de virusii(care ince sa apara incet incet si pe android.)Poti oprii asta doar daca ingheti aplicatia, dar iti trebuie root, un program care nu poate fi gasit in market.

1 răspuns: