| DoctorAnonimus a întrebat:

Am un Samsung Galaxy Mini. Dacă îi uploadez versiunea de android prin Samsung kies pierd garanția? Dacă îl uploadez, primesc memorie internă? Știți vreo metodă prin care pot face rost de mai multă memorie internă [am și card, dar eu vreau internă.]? Care este cea mai nouă versiune pentru telefonul meu? Dau fundă celui mai bun răspuns.
-Dr. A.

1 răspuns:
| Aurelian_Radu_1972 a răspuns:

Cum sa pierzi garantia cand asta este programul oficial cu care se fac update-uri