| geamuriXP a întrebat:

Am un samsung galaxy next (gt -s5570) parca si nu stiu cum sa setez o melodie ca ton de apel.Help dau >funda

Răspuns Câştigător
| Bellona a răspuns:

Pai acolo ar trebui sa fie...si cele pe care le-ai pus tu.La mine asa e, nu stiu big grin.Am sa mai verific o data =]

5 răspunsuri:
| Bellona a răspuns:

Mergi la setari, sunet si ton de sonerie telefon happy...Eu am Samsung galaxy ace...au meniurile identice, cred happy Sper ca am fost de ajutor

| geamuriXP explică:

Vroiam sa stiu daca pot pune o melodie care am pus-o eu pe telefon nu pe cele de pe telefon.

| geamuriXP explică:

Nu sunt acolo dar oricum iti multumesc.

| geamuriXP explică:

Multumesc pentru raspunsuri am descoperit singur oricum

| anca_5803 a răspuns:

Deschizi melodia respectiva (banuiesc ca e un mp3) in media playerul telefonului si apesi pe butonul pentru optiuni/meniu si iti va aparea setare ca ton de apel, activezi prin aceasta optiune. La fel procedez eu, dar pe un galaxy ace.winking