| mariapopa1234 a întrebat:

:* am o problema cu telefonul meu. de o saptamana merge groaznic. se blocheaza mereu si..mai rau e ca nu merge Play Store-ul. incerc sa il deschid dar nu merge.pur si simplu. am vorbit cu un prieten si a spus ca ar trebui sa imi reinstalez software-ul. ar trebui sa il duc intr-un "service"? sau sa il reinstalez singura? daca da, va rog spuneti-mi cum. tin sa mentionez ca am Samsung Galaxy S2 PLUS. FUNDA!:*

2 răspunsuri:
| Katlyn8 a răspuns:

Sfatul meu e ca mai bine te-ai duce la un service decat ca tu sa complici lucrurile.Te pup