| coralia_5862 a întrebat:

Am un samsung gt-s5230 si nu stiu cum sa ii schimb melodia cand primesc mesaje sau daca merge sa fac poze fara a utiliza butonul din lateralsaddau funditatongue

Răspuns Câştigător
| cryssajust4u a răspuns:

Fi atenta acelasi telefon am si eu dai la profile si ai profilul general o sageata in dreapta si iti arata ce melodie ai ca ton de apel ce melodie ai la sms dai acolo la sms-uri si o schimbi dar la poze asa stiu si eu sa fac dau la butonul lateral sau intri in meniu si dai la camera si faci poze asta e tot.

1 răspuns:
| Darkmind a răspuns:

Pai intra la profiluri si acolo ii setezi ce melodie vrei tu
iar la faza cu butonu din lateral da merge fara a apasa pe butonu ala