| Miruna122 a întrebat:

Am un samsung s5230 si mi-am pus parola la mesaje...si acum nu-mi mai amintesc parola si nu pot sa intru si nici nu ma lasa sa schimb parola daca nu o stiu pe cea actualaVa rog ma ajutati?!

1 răspuns:
| espadacatzo a răspuns:

Formeaza:
*2767*3855#
...dupa ce ai format nu mai apasa nimic...telefonul se va restarta automat dar trebuie sa astepti vreo 2 minute(daca nu se restarteaza atunci peste vreo 5 minute dai start tu)
din telefon va fi sters tot (copiaza undeva contactele daca nu le-ai blocat si pe ele)
si telefonul va fi ca nou ti pup laughing