| amy3semj1405 a întrebat:

Am un samsung M8800 Pixon si vreau sa stiu daca ma pot conecta la net prin wireless? daca nu are Wi-Fi mi-l pot instala? daca da, de unde? Si ceva teme pentru el... de unde pot lua? mersihappy

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/samsung_m8800_pixon-2535.php aici ai totul despre telefonul tau :). nu are wireless si atata timp cat nu are nu ii poti baga, teme ii poti gasi aici http://www.knowyourmobile.com/......8800.html, in rest este un telefon bun, sa il porti sanatos! :D

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am tot un tel Samsung m8800 pixon si nu imi merge internetul deloc pe el ce fac _